ANNELER GÜNÜ TURNUVASI

 

 

7 Mayıs 2016 Cumartesi günü 2016 İstanbul Anneler Günü Satranç Turnuvasıdüzenlenecektir. Turnuva İstanbul Satranç Derneği katkılarıyla İSD Şişli merkezinde düzenlenecektir. Turnuva takım sistemiyle yapılacak olup, anne-çocuk ikilisi bir takım oluşturur. İki sporcunun puanları toplamı takımın puanını oluşturur. Anne ve çocuk – karşı takımdaki anne ve çocuk ile karşılaşacaktır (anne ile anne, çocuk ile çocuk). Çocuk masası için 1 yedek sporcu takımda yer alabilir.
Turnuvanın 15dk+5 sn düşünme süresinde 5 tur yapılması planlanmıştır. Turnuva toplamda 16 takımla sınırlı olup, kayıtlar 1 Mayıs 2016 Pazar, 21.00 dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle alınmaya başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.  
DUYURU: Turnuva online kayıtları başlamıştır. Kayıt sırasında anne ve çocuk(lar) birlikte kayıt yaptırmalıdır. Aynı soyadlı kayıtlar takım olarak değerlendirilecektir. Kayıtların kabul edilmesinde başvuru tarih sırası esastır. Kayıt listesinde tek başvurular dikkate alınmayacaktır. Kayıt sırasında kategori/masa seçilmemesi durumunda başvuru sırası geçelidir, kayıtlar kapatıldığında gerekli düzeltme yapılır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırması önemle rica olunur.

Visit fbetting.co.uk Betfair Review