10 Eylül satranç turnuvası

 İstanbul Satranç Derneği tarafından 10 Eylül 2017 Pazar günü İSD Rapid ELO Satranç Turnuvası düzenlenmiştir.. Turnuvanın 15dk+10sn hızlı satranç temposunda 6 tur yapılmıştır.. 

 İsd Rapid Elo turnuvası sonucu

Turnuva duyuru email listesi

Email formu

Eski İSD başkanımız Mert Erdoğdu GM oldu

-BAŞSAĞLIĞI-

Değerli satranç dostumuz, eğitmen arkadaşımız Sayat Tuğlacı'nın kıymetli babası

araştırmacı yazar Pars Tuğlacı'nın vefatının üzüntüsünü yaşıyoruz.

Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

VEFAT-LÜTFİ YILMAZ

VEFAT

LÜTFİ YILMAZ

 

DERNEĞİMİZ KIYMETLİ ÜYELERİNDEN SAYIN GÜLÜMSER YILMAZ

KARDEŞLERİ GÜLSEVİ YILMAZ, TURAN YILMAZ'IN BABASI

SATRANÇ EMEKTARI LÜTFİ YILMAZ'IN

VEFATININ ÜZÜNTÜSÜ İÇERİSİNDEYİZ.

YILMAZ VE ÖNEY AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

İSTANBUL SATRANÇ DERNEĞİ 1943

29 EKİM 2016

TURNUVA DUYURU

09.10.2016 ' da gerçekleştirilen İSD  ''Ahmet Tevfik Yücesoy Yıldırım Satranç Turnuvası'' fotograflarına  https://www.facebook.com/isd1943/ dan ulasabilirsiniz.

 

TEBRIK

 

 

Değerli üyemiz YALÇIN ÖZBAY ve sevgili eşi ZEYNEP hanımın evliliklerini tebrik eder İstanbul Satranç Derneği'nin her bir üyesi adına   bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

VEFAT HABERİ 2016

Derneğimiz üyelerinden sayın İbrahim GAZANFER vefat etmiştir. Ailesine ve sevenlerine  başsağlığı dileriz.

ANNELER GÜNÜ TURNUVASI

 

 

7 Mayıs 2016 Cumartesi günü 2016 İstanbul Anneler Günü Satranç Turnuvasıdüzenlenecektir. Turnuva İstanbul Satranç Derneği katkılarıyla İSD Şişli merkezinde düzenlenecektir. Turnuva takım sistemiyle yapılacak olup, anne-çocuk ikilisi bir takım oluşturur. İki sporcunun puanları toplamı takımın puanını oluşturur. Anne ve çocuk – karşı takımdaki anne ve çocuk ile karşılaşacaktır (anne ile anne, çocuk ile çocuk). Çocuk masası için 1 yedek sporcu takımda yer alabilir.
Turnuvanın 15dk+5 sn düşünme süresinde 5 tur yapılması planlanmıştır. Turnuva toplamda 16 takımla sınırlı olup, kayıtlar 1 Mayıs 2016 Pazar, 21.00 dan itibaren istanbul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle alınmaya başlayacaktır. Detaylı bilgiler turnuva yönergesinde yayımlanmıştır.  
DUYURU: Turnuva online kayıtları başlamıştır. Kayıt sırasında anne ve çocuk(lar) birlikte kayıt yaptırmalıdır. Aynı soyadlı kayıtlar takım olarak değerlendirilecektir. Kayıtların kabul edilmesinde başvuru tarih sırası esastır. Kayıt listesinde tek başvurular dikkate alınmayacaktır. Kayıt sırasında kategori/masa seçilmemesi durumunda başvuru sırası geçelidir, kayıtlar kapatıldığında gerekli düzeltme yapılır. Turnuvaya kesin katılacak sporcuların kayıt yaptırması önemle rica olunur.

Visit fbetting.co.uk Betfair Review